sd main logo
Android için Web Sitesi Oluşturucuları
Menü

Telefonla web sitesi oluşturmanın akıllı yolu

Uygun fiyata daha fazla sayfa, daha fazla grafik ön ayarı ve daha fazla seçenek.

Akıllı sürüm, yazı tipleri, sitenizin renkleri ve sekmelerinizin ve sayfalarınızın şekilleri için ön ayarlar ekledi.

SimDif Smart siteleri dijital dünyanızla iyi entegre edilmiştir.

• Sen ziyaretçilerinizi sitenizdeki belirli bir sayfaya gitmeye, Facebook sayfanızı ziyaret etmeye veya favori sayfanızdan sizinle iletişim kurmaya teşvik etmek için düğmeler oluşturabilir iletişim uygulaması.

• Blog girişlerinizin bir yorum bölümü olabilir. Bu yorumları yayınlamadan önce SimDif uygulamasında doğrulayabilirsiniz.

SimDif Smart sitesi para için çok iyi bir değer sunar

Çok yumuşak bir fiyat için sağlam bir sunum web sitesi oluşturabilirsiniz. Bir SMART sitesi, etkinliğiniz için ciddi bir çevrimiçi varlık oluşturmanın iyi bir yoludur.

Bir SimDif AKILLI Site, bir bulabileceğiniz her şeye sahiptir STARTER birkaç alakalı özelliklere sahip: • Web sitenizi oluşturmak için en fazla 12 sayfa kullanın ve birçok ek özelliğin tadını çıkarın. Daha zengin, daha kullanışlı bir site okuyucularınız ve Google tarafından takdir edilecektir!

• Ziyaretçileriniz hakkında profesyonel istatistikler toplayın, Google Analytics'i yükleyerek sitenizdeki davranışlarını daha iyi anlayın.

•••

Telefonunuzla bir Pro web sitesi oluşturun

SimDif herkes için adil bir fiyat hesaplar.

Her biri için farklı bir fiyat, herkes için aynı değer.
Her biri için farklı bir fiyat, herkes için aynı değer.

Neden SimDif'in fiyatını hesaplamanın bu yolu?

Bir hizmet iyi olduğunda, birçok kişinin bu hizmetten yararlanmasına yardımcı olmak önemlidir. SimDif, dünyadaki herkes için uygun bir fiyat yarattı.

Her ülkenin bir farklı yaşam maliyeti yani eğer adil bir fiyat oluşturmak istiyorsanız herkes, aslında her ülke için farklı bir fiyat yaratmak demektir.

SimDif siteleri Google'ın arama sonuçlarında görünüyor mu?

SimDif'e özgü olarak, optimizasyon asistanını etkinleştirebilirsiniz.
SimDif'e özgü olarak, optimizasyon asistanını etkinleştirebilirsiniz.

SimDif siteleri ve ana arama motorları ne olacak?

Bu uygulamanın mesleği, arama motorlarının takdir edeceği bir şekilde içeriğinizi okuyucularınız için düzenlemenize yardımcı olmaktır.

Müşterinizin soruları etrafında net bir şekilde düzenlenmiş yararlı bir site, Google'ın işletmenizin net bir resmini oluşturmasını ve bunu önermesini kolaylaştıracaktır.

Sitenizi yayınladığınızda, Optimizasyon Yardımcısı sitenizi tamamlamanıza ve optimize etmenize yardımcı olur.

SimDif ekibi, bir web sitesinin Google'da yararlı bir şekilde görünmesinin biraz zaman alacağını ve belirli nitelikleri gizlemedi.

İdeal olarak, birisi adınızı yazdığında sitenizin Google'ın sonuçlarında görünmesini istersiniz. Daha da önemlisi, bulunduğunuz şehirde sunduklarınızı aradıklarında sizi tanımayan insanların sizi bulmasını istersiniz.