sd main logo
Android için Web Sitesi Oluşturucuları
Menü

SimDif ile, ücretsiz bir siteyle bile kendi alan adınıza sahip olabilirsiniz

Uygun fiyat - Ücretsiz https
Uygun fiyat - Ücretsiz https

SimDif sadece sizin için basitleştirilmiş bir alan adı sağlayıcısı yarattı.

Tüm SimDif sitelerinde ücretsiz ".simdif.com" alan adı bulunur. Ayrıca siteniz için benzersiz bir alan adı satın almak isteyebilirsiniz.

SimDif hesabınıza giriş yaptıktan sonra, 30 farklı alan adı türünde (.com, .org, .net, .co.uk, .info, ...) arama yapabilirsiniz.

Kendi alan adınızı satın almak veya aktarmak için Smart veya Pro sürümüne yükseltme yapmanıza gerek yoktur

Çoğu web sitesi oluşturucu için, "ücretsiz alan adı dahil", yükseltme satın almanızı sağlamanın bir yoludur. Ayrıca, sonraki yıllarda bu alan adının fiyat artışından genellikle habersiz olursunuz ve alan adınızın süresi dolana kadar bu sağlayıcıya bağlı kalırsınız.

SimDif bağımsızlığınızı korumanıza yardımcı olur:

15 $ / yıl için (.com)Kendi alan adınız olabilir ve bu alanı istediğiniz siteyle kullanabilirsiniz. • Bu adı ücretsiz bir Başlangıç SimDif Sitesi ile kullanabilirsiniz . • Google artık tüm siteler için gerekli olduğundan, ücretsiz bir SSL sertifikasından (https) faydalanıyorsunuz.

SimDif herkes için adil bir fiyat hesaplar.

Her biri için farklı bir fiyat, herkes için aynı değer.
Her biri için farklı bir fiyat, herkes için aynı değer.

Neden SimDif'in fiyatını hesaplamanın bu yolu?

Bir hizmet iyi olduğunda, birçok kişinin bu hizmetten yararlanmasına yardımcı olmak önemlidir. SimDif, dünyadaki herkes için uygun bir fiyat yarattı.

Her ülkenin bir farklı yaşam maliyeti yani eğer adil bir fiyat oluşturmak istiyorsanız herkes, aslında her ülke için farklı bir fiyat yaratmak demektir.

SimDif siteleri Google'ın arama sonuçlarında görünüyor mu?

SimDif'e özgü olarak, optimizasyon asistanını etkinleştirebilirsiniz.
SimDif'e özgü olarak, optimizasyon asistanını etkinleştirebilirsiniz.

SimDif siteleri ve ana arama motorları ne olacak?

Bu uygulamanın mesleği, arama motorlarının takdir edeceği bir şekilde içeriğinizi okuyucularınız için düzenlemenize yardımcı olmaktır.

Müşterinizin soruları etrafında net bir şekilde düzenlenmiş yararlı bir site, Google'ın işletmenizin net bir resmini oluşturmasını ve bunu önermesini kolaylaştıracaktır.

Sitenizi yayınladığınızda, Optimizasyon Yardımcısı sitenizi tamamlamanıza ve optimize etmenize yardımcı olur.

SimDif ekibi, bir web sitesinin Google'da yararlı bir şekilde görünmesinin biraz zaman alacağını ve belirli nitelikleri gizlemedi.

İdeal olarak, birisi adınızı yazdığında sitenizin Google'ın sonuçlarında görünmesini istersiniz. Daha da önemlisi, bulunduğunuz şehirde sunduklarınızı aradıklarında sizi tanımayan insanların sizi bulmasını istersiniz.