sd main logo
Android için Web Sitesi Oluşturucuları
Menü

Web sitenizi Android'de oluşturmanıza yardımcı olacak birkaç uygulama

Tüm Web Sitesi Oluşturucu Uygulamalarının İncelemeleri

İlginç ve özgün bir inceleme sitesi: web-builder-app.com . Bu blogun yazarı, yaklaşım ve yargılarını 3 ilkeye dayandırmaktadır: • Bir acemi bu yazılımı kolayca kullanabilir ve iyi bir web sitesini neyin oluşturduğunu anlayabilir mi? • Ne tür bir web sitesi yapmak mümkün? Web üzerinde çok basitleştirilmiş bir varlık, bir şirket için eksiksiz bir sunum web sitesi, bir çevrimiçi mağaza, .... • Kullanıcılardan vazgeçme veya sonuçla sonuçlanma olasılığı daha yüksek mi? Bir web sitesi başlatanların% 90'ından fazlası, ödeme yaptıkları zaman bile projelerinden vazgeçme eğilimindedir ... Çevrimiçi web sitesi oluşturucularının nasıl tasarlandığını düşünmenizi sağlar.

İyi bir web sitesi oluşturma hakkında kılavuzlar ve eğiticiler

Simple Different'ın 3 kılavuzundan oluşan bir seçki: => Bir web sitesini googlable yapan nedir? SimDif başlangıç dostu ve profesyonel yöntemin kısa versiyonu. Adım adım optimizasyon izlemekten memnuniyet duyacaksınız. Googlable.com => Ziyaretçilerinizin beğeneceği bir web sitesi oluşturun ve Google bunu tanıtmanıza yardımcı olacaktır. 15 sayfadaki SimDif metodolojisi, her biri önemli bir konuya adanmış, başarılı bir web yöneticisinin cevaplaması gereken ana soruları ele almaktadır. Web sitesi oluşturma konusunda yeniyseniz, bu kılavuz doğru şekilde başlamanıza yardımcı olacaktır. Write-for-the-web.simdif.com => Web sitenizi tanıtın Sitenizin kalkmasına yardımcı olacak temel kavramları kapsayan bir rehber. Web sitesi tanıtımındaki klasik süreçleri açıklar ve başarı için birkaç ipucu sunar. Promote.simdif.com

Fotoğraf Editörleri

Android için SimDif Web sitesi oluşturucu, fotoğrafları sizin için yeniden boyutlandırabilir ve kırpabilir, ancak daha fazlasını yapmak istiyorsanız, aşağıdakileri içeren birkaç ücretsiz ve yüksek puanlı fotoğraf düzenleme uygulaması vardır:

Autodesk PixlrAviary'den Fotoğraf EditörüAdobe Photoshop Express - Photoshop'un basitleştirilmiş bir sürümü.

Çizim ve Tasarım Uygulamaları

Sitenizin başka bir bölgesi için özel bir başlık ve logo veya resim tasarlamanız gerekiyorsa, bu ücretsiz uygulamalardan bazılarını deneyin.
Autodesk SketchBook - fotoğrafa metin çizin, boyayın, ekleyin.
Picasso - çizim ve boyama uygulaması. • ... önerecek iyi bir şeyiniz varsa, buraya bir mesaj bırakın

Google'ın Araçları

Google Analytics uygulaması - kullanıcıların sitenizde nasıl gezintiğini daha iyi anlamanın ve geliştirmenin iyi bir yolu. SimDif'in Akıllı ve Profesyonel Siteleri Google Analytics entegrasyonunu desteklemektedir. • Trendler - Google'da araştırma söz konusu olduğunda, alanınızda en çok kullanılan ifadelerin neler olduğunu görmek için kullanışlı bir araçtır. Sayfalarınızın başlıklarını test ettiğinizden emin olun. • Adwords - Google reklam ağı üzerinden sitelerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmanın klasik yolu. Para harcamadan önce sizi rakiplerinizden farklı kılan unsurları tanımlayın.

SimDif siteleri Google'ın arama sonuçlarında görünüyor mu?

SimDif'e özgü olarak, optimizasyon asistanını etkinleştirebilirsiniz.
SimDif'e özgü olarak, optimizasyon asistanını etkinleştirebilirsiniz.

SimDif siteleri ve ana arama motorları ne olacak?

Bu uygulamanın mesleği, arama motorlarının takdir edeceği bir şekilde içeriğinizi okuyucularınız için düzenlemenize yardımcı olmaktır.

Müşterinizin soruları etrafında net bir şekilde düzenlenmiş yararlı bir site, Google'ın işletmenizin net bir resmini oluşturmasını ve bunu önermesini kolaylaştıracaktır.

Sitenizi yayınladığınızda, Optimizasyon Yardımcısı sitenizi tamamlamanıza ve optimize etmenize yardımcı olur.

SimDif ekibi, bir web sitesinin Google'da yararlı bir şekilde görünmesinin biraz zaman alacağını ve belirli nitelikleri gizlemedi.

İdeal olarak, birisi adınızı yazdığında sitenizin Google'ın sonuçlarında görünmesini istersiniz. Daha da önemlisi, bulunduğunuz şehirde sunduklarınızı aradıklarında sizi tanımayan insanların sizi bulmasını istersiniz.

Görüşleriniz

Destek mi arıyorsunuz?

Bir SimDif kullanıcısı olarak, teknik bir soruna yanıt almanın veya yardım almanın en hızlı yolu kırmızı yardım düğmesine dokunmaktır.

Sorunuzu ilk sekmedeki küçük robota sorun veya mini kılavuzlara göz atın, iyi tavsiyelerin hazinelerini bulacaksınız.