sd main logo
Android için Web Sitesi Oluşturucuları
Menü

SimDif siteleri Google'ın arama sonuçlarında görünüyor mu?

SimDif'e özgü olarak, optimizasyon asistanını etkinleştirebilirsiniz.
SimDif'e özgü olarak, optimizasyon asistanını etkinleştirebilirsiniz.

SimDif siteleri ve ana arama motorları ne olacak?

Bu uygulamanın mesleği, arama motorlarının takdir edeceği bir şekilde içeriğinizi okuyucularınız için düzenlemenize yardımcı olmaktır.

Müşterinizin soruları etrafında net bir şekilde düzenlenmiş yararlı bir site, Google'ın işletmenizin net bir resmini oluşturmasını ve bunu önermesini kolaylaştıracaktır.

Sitenizi yayınladığınızda, Optimizasyon Yardımcısı sitenizi tamamlamanıza ve optimize etmenize yardımcı olur.

SimDif ekibi, bir web sitesinin Google'da yararlı bir şekilde görünmesinin biraz zaman alacağını ve belirli nitelikleri gizlemedi.

İdeal olarak, birisi adınızı yazdığında sitenizin Google'ın sonuçlarında görünmesini istersiniz. Daha da önemlisi, bulunduğunuz şehirde sunduklarınızı aradıklarında sizi tanımayan insanların sizi bulmasını istersiniz.

Yalanlar yok. Bir sitenin Google ile aranabilir olması için biraz çalışma gerekir.
Yalanlar yok. Bir sitenin Google ile aranabilir olması için biraz çalışma gerekir.

SimDif size bir yöntem sunuyor

Bir kağıt parçasıyla birkaç dakika geçirerek başlayın. Evet, kağıt! :-) 1 • Google'a sorurken müşterilerinizin ve ziyaretçilerinizin yazacağı ilk 5 soruyu listeleyin. Bu sorular sunduğunuz yer, bulunduğunuz yer ile ilgilidir. Diyelim ki sizi henüz tanımıyorlar, kendi adınızı veya markanızı yazmıyorlar. Google'da kullanacakları kelimeleri ve kelime öbeklerini araştırın. 2 • Sitenize gelirken okuyucularınızın aklınızda bulunduğunu düşündüğünüz ilk 5 soruyu listeleyin. Ne bilmek istiyorlar? Yine, kelimelerini kullan, seninkini değil. Günlük yaşamda kullandıkları terim ve ifadeleri tanımlayın. Bu ifadeler / sorular genellikle yukarıdaki # 1 ile aynı değildir. 3 • Ortaya çıkan her konu için yanıtınızı ifade etmek üzere bir sayfa oluşturun. Kurallara Saygı; 1 konu = 1 sayfa. Kademeli olarak ziyaretçilerin yararlı ve kolay keşfedilebilecekleri bir web sitesi oluşturacaksınız. Ayrıca, arama motorlarının web sitenizin yapısını ve alaka düzeyini algılamasına yardımcı olmak için bir yoldur. ••• Bu listelerle ne yapacağınızı bilmek ve bu ilginç yöntem için geri kalanı için googlable.com adresini kontrol edebilirsiniz . Bu arama motorları (SEO) için iyi bir optimizasyon temel kavramları basitleştirilmiş bir yaklaşım öneren SimDif tarafından oluşturulan bir rehberdir.

SimDif herkes için adil bir fiyat hesaplar.

Her biri için farklı bir fiyat, herkes için aynı değer.
Her biri için farklı bir fiyat, herkes için aynı değer.

Neden SimDif'in fiyatını hesaplamanın bu yolu?

Bir hizmet iyi olduğunda, birçok kişinin bu hizmetten yararlanmasına yardımcı olmak önemlidir. SimDif, dünyadaki herkes için uygun bir fiyat yarattı.

Her ülkenin bir farklı yaşam maliyeti yani eğer adil bir fiyat oluşturmak istiyorsanız herkes, aslında her ülke için farklı bir fiyat yaratmak demektir.

Web sitenizi Android'de oluşturmanıza yardımcı olacak birkaç uygulama

Tüm Web Sitesi Oluşturucu Uygulamalarının İncelemeleri

İlginç ve özgün bir inceleme sitesi: web-builder-app.com . Bu blogun yazarı, yaklaşım ve yargılarını 3 ilkeye dayandırmaktadır: • Bir acemi bu yazılımı kolayca kullanabilir ve iyi bir web sitesini neyin oluşturduğunu anlayabilir mi? • Ne tür bir web sitesi yapmak mümkün? Web üzerinde çok basitleştirilmiş bir varlık, bir şirket için eksiksiz bir sunum web sitesi, bir çevrimiçi mağaza, .... • Kullanıcılardan vazgeçme veya sonuçla sonuçlanma olasılığı daha yüksek mi? Bir web sitesi başlatanların% 90'ından fazlası, ödeme yaptıkları zaman bile projelerinden vazgeçme eğilimindedir ... Çevrimiçi web sitesi oluşturucularının nasıl tasarlandığını düşünmenizi sağlar.